20200603_135355_mala

Rekreační zařízení Vitice # 21

aneb 21 a ještě více důvodů, proč se k nám hosté stále vrací …

Objekt s číslem popisným 21 se nalézá v malé vesničce Vitice (pouze cca 20 obyvatel), 2 km od obce Želiv a 10 kmzápadně od Humpolce, na západě Českomoravské vrchoviny.

Nachází se v prostředí lesů, polí, luk, řek a ochranného pásma vodárenských nádrží, zdrojů pitné vody pro široké daleké okolí včetně hlavního města Prahy. Díky kopcovitému rázu krajiny s intenzivní cirkulací vzduchu a absenci průmyslu se může tento region též pyšnit jedním znejčistších ovzduší v České republice.

Svou lokací, kapacitou, vybavením a v neposlední řadě také separací od ostatních obydlí vobci je tento objekt přímo stvořen nejen pro vícegenerační rodinnou dovolenou nebo pobyt přátel s dětmi.

The holiday house Vitice # 21

or more than 21 reasons why our guests keep coming back …

The house can be found in the small village of Vitice (only about 20 inhabitants), 2 km from the village of Želiv and 10 km west of Humpolec, in the western part of the Czech-Moravian Highlands.

It is situated in the protected area of several reservoirs, sources of fresh water for the local regions as well as the capital city of Prague, surrounded by numerous woods, fields, meadows and rivers. Due to its hilly landscape with intensive air circulation and the absence of industry, this region can pride itself on some of the cleanest air in the country.

Its location, capacity, facilities and separation from other neighboring houses make the holiday house ideal for a multi-generation vacation, groups of friends with their children and others.

Ubytování

V prvním patře budovy se nachází čtyři prostorné, velmi útulné a vkusně zařízené třílůžkové pokoje s výhledem na okolní les či švestkový sad. Každý z pokojů je vybaven vlastním sociálním zařízením (umyvadlo, sprchový kout a záchod) a dva z nich mají i přímý vstup na balkon. K dispozici je navíc jedna dětská postýlka a přistýlka

Accomodation

On the first floor, there are four spacious, comfortable, and tastefully furnished and decorated three-bed rooms overlooking the adjacent forest and plum orchard. Each room has its own bathroom with a sink, shower corner and toilet and two of them have direct access to a balcony. Our guests can also use a cot and extra bed if necessary

Vnitřní vybavení

Kuchyně

Plně vybavená dubová kuchyňská linka s rozměrnou pracovní deskou a dalším pracovním a odkládacím stolem poskytují ideální podmínky pro přípravu plnohodnotných a rozmanitých jídel. Z vybavení linky jmenujme alespoň keramickou varnou desku, elektrickou troubu, digestoř, mikrovlnou troubu, myčku nádobí, velkou lednici s mrazničkou, dvojitý dřez, toaster, varnou konvici a přístroj na přípravu překapávané kávy.

Jídelna

Společné posezení na dřevěných židlích a lavici u velkého stolu, kde se pohodlně usadí všichni hosté jak za stravovacím, tak za společenským účelem. Jídelna je vybavena televizí se satelitním přijímačem a výraznou dominantou tohoto prostoru jsou stylová kachlová kamna poskytující teploučké posezení a relaxaci těla a mysli.

Hry

V případě nepříznivého počasí, se mohou naši hosté sportovně vyžít u pingpongového stolu nebo terče na házení šipek.

Bazén

Pravděpodobně největší radost a potěšení činí našim hostům vnitřní vyhřívaný a klimatizovaný bazén (6 x 3 m, hloubka 1,5 m), který nabízí možnost koupání po celý rok a za každého počasí. Teplotu Vám v rámci možností nastavíme dle vašeho vlastního přání.

Indoor facilities

Kitchen

A thoroughly equipped oak kitchen unit with a large counter together with an additional work table provides perfect conditions for preparing high-quality and varied meals. The kitchen features appliances such as a ceramic electric stove, electric oven, hood, microwave oven, dishwasher, large refrigerator with a freezer, double sink, toaster, electric kettle and drip coffee maker.

Dining room

A set of wooden chairs and a bench sourrounding a large table provide sufficient space for comfortable seating of all guests for both eating and socializing. The dining room is equipped with a TV set and satellite receiver. Moreover, it features a stylish tiled stove offering warm seats ideal for the relaxation of the body and mind.

Game room

In case of bad weather, but not only then, our guests can entertain themselves playing ping-pong or darts.

The heated and air-conditioned indoor swimming pool is probably the greatest attraction for our guests. With its size of 6 x 3 m and depth of 1.5 m it offers the possibility to swim all year round regardless of weather. We can even adjust the water temperature according to your wishes.Swimming pool

Venkovní vybavení

Grilování

„Jako” stvořený pro večerní venkovní posezení je přístřešek vzadu za domem. Ve stylové atmosféře vytvářené přilehlým lesem, zde naši hosté tráví dlouhé hodiny příjemným povídáním, přípravou a konzumací jídel a nápojů u ohniště, grilu a udírny.

Travnaté hřiště

Pro ty, kteří se nespokojí s pouhým pasivním odpočinkem, je připraveno travnaté hřiště, jež nabízí prostor pro nejrůznější sportovní aktivity, především volejbal, nohejbal, badminton, fotbal, frisbee a další.

Horská kola

Pro poznávání krás blízkého okolí a jako další z mnoha možností aktivního odpočinku je zde připraveno k zapůjčení 5 horských kol.

Accomodation

Barbecue

Behind the house there is a shelter with a table and chairs. In the calm atmosphere of the adjacent forest, using the fire place, grill or smoker, our guests spend long evening and night hours chatting and preparing and consuming meals and drinks.

Grass sports field

For those who aren’t satisfied with just passive relaxation, there is a grass court suitable for various activities, namely volleyball, „football tennis“, badminton, football, frisbee, and more.

Mountain bikes

In order to explore the picturesque surroundings and as another way of active relaxation our guests can rent up to 5 mountain bikes.

A-SEZONA (1.7.-31.8.): 48 000,- Kč za týden
B-SEZONA (1.6.-30.6.): 37 000,- Kč za týden
C-SEZONA (1.2.-28.2. a 1.9.-31.10.): 31 000,- Kč za týden
D-SEZONA (1.3.-31.5.): 29 000,- Kč za týden
E-SEZONA (1.-31.1. a 1.11.-16.12.): 26 000,- Kč za týden

Velikonoce, Vánoce a Silvestr – cena na vyžádání!

Příjezd v neděli po 16.00, odjezd v neděli do 10.00 h.
(lze změnit na základě dohody)

Zkrácený týden:

2 DNY a NOCI: 30% sleva z týdenního poplatku
3-4 DNY a NOCI: 20% sleva z týdenního poplatku
5-6 DNÍ a NOCÍ: 10% sleva z týdenního poplatku

Naši hosté dále zaplatí následující komodity a poplatky:

elektřina zdarma
plyn 100,- Kč/m3
voda 100,- Kč/m3
dřevo do krbu 2000,- Kč/m3
pobytová taxa 20,- Kč/osoba nad 18 let/den
povlečení 200,- Kč/sada (možnost použít zdarma vlastní)

I am text block. Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Kontakt

Pavel Mička
Vitice 21
396 01

Mobil:
+420 736 629 633 (CZ, ENG)
+420 737 716 260 (DE)

E-mail: info@vitice21.cz

GPS: 49°32’28.63″N,15°14’31.21″E

www.vitice21.cz

Najdete nás zde

Rezervace